Лазерне гравіювання

Лазерне гравіювання на шкіряній обкладинці імені, фамільного герба, логотипу компанії чи довільного зображення стануть “родзинкою” колекції аксесуарів Егоїста.
В такий спосіб Ви можете привітати близьких та дорогих Вам людей.
Ми розробимо декілька варіантів та запропонуємо написи декількома шрифтами (візьміть до уваги, що латинкою є більший вибір шрифтів, та й вигляд кращий))), з яких Ви обираєте той що сподобався найбільше, та місце його розташування. Надавайте перевагу тонким лініям і шрифтам, тоді гравіювання, візуально, привабливіше. Також Ви можете надати свій файл з графічним зображенням.
Вимоги до зображення: чорно-біле!!! (не 50 відтінків сірого))) – а саме чорне і біле) у векторі. Якщо не знаєте, що таке вектор, шукайте картинку з максимальною роздільною здатністю. У Google пошуку алгоритм такий: пошук (вводите ключове слово, допустимо, якщо це має бути, якась квітка, – то “квітка” або “flower”) – зображення – інструменти пошуку – розмір (великі) – колір (чорно-білі)
Мінімальна вартість гравіювання 100 грн (+/- 10 сантиметрів квадратних), якщо площа гравіювання більша – прораховуємо індивідуально, гнучко)

Коментарі не дозволені.